Чому після одруження перестають ходити в походи?

Хорошим варіантом активного відпочинку є піші походи в Карпати. Існує безліч цікавих маршрутів для трекінгу в горах, тому все більше людей вирішує провести свій час, мандруючи новими, незвіданими для себе раніше стежками мальовничих гірських хребтів. Багато хто займається цим з раннього віку, стаючи згодом досвідченим туристом. Проте, більшість людей, які не мають можливості часто бувати в горах, вбачають в такому відпочинку хороший спосіб гарно провести час на природі.

Хто ходить в піші походи по Карпатах?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зазвичай, для піших походів в Карпати потрібно виділити певний час, тому частіше цим займаються люди, що ще не створили власної сім’ї. Адже поїздка в гори забирає декілька днів, а одружені люди, зазвичай цей час проводять вдома в сімейному колі. Проте, дедалі більше сімей виїжджають відпочивати за місто, зокрема вирушають у піші походи в Карпати. Але такий варіант сімейного активного відпочинку підійде небагатьом, особливо тим, у кого маленькі діти.

Сімейний відпочинок на Дністрі

_DSC3541

Та є й багато інших способів відпочити з сім’єю на вихідні. Можна, наприклад, поїхати на рафтинг по Дністру. Це заняття не вимагає особливих зусиль від учасників і чудово підходить для тих, хто хоче активного відпочинку з дітьми. Сплави по Дністру відбуваються зазвичай влітку, а тому погодні умови в цю пору здебільшого сприяють комфортному та приємному проведенню часу серед природи. Свіже повітря та постійний рух піде на користь усій вашій сім’ї. А огляд цікавих місць, що траплятимуться на шляху, принесе естетичну насолоду та збагатить новими захоплюючими враженнями.

Корпоративний відпочинок

IMG_0109

Якщо ваша фірма чи організація, у якій ви працюєте, вирішила організувати корпоративний відпочинок на природі, то можна скористатись послугами туристичних організацій. Вони володіють широким вибором пропозицій активного відпочинку, серед яких поширеними є тури в Карпати. Ціни на відпочинок в Україні є прийнятними та доступними, тож вам не потрібно буде продумувати все до дрібничок, а лише обрати спосіб проведення вашого корпоративу.

Дитячі табори

Багато турфірм пропонують  окремі тури для дітей, до яких часто відносяться дитячі табори. Вони часто проходять у Карпатах на базі відпочинкових комплексів або санаторіїв. Програма таких заходів зазвичай насичена і включає в себе піші прогулянки, екскурсії цікавими місцями, а також захоплюючі розвиваючі ігри. Відправляючи своїх дітей в табори, які проходять близько до природи, можете бути цілком спокійними за свою малечу.

Активний відпочинок за кордоном

49

Серед широкого вибору пропозицій, окрім турів по Україні, поширеним також є активний відпочинок за кордоном. Для любителів мандрувати по горах ідеальним варіантом будуть походи в Грузію. Круті скелисті вершини Грузинського Кавказу, вкриті льодовиками, не залишать байдужим нікого, хто хоч раз побуває там.  А бажаючі отримати насолоду від катання по гірських річках, можуть замовити тури на рафтинг за кордон. Найкращим вибором для цього заняття, на мою думку, є бурхливі ріки Туреччини та Грузії. Там зустрічаються пороги високої складності, яких в Україні нема. Проте, з досвідченим інструктором долати їх одне задоволення.