Де відпочити на Трійцю?

Триденні вихідні – це можливість заслужено відпочити. Не треба довго роздумувати і шукати – гайда на тури в Карпати!

Відпочинок в Карпатах – це те, що варто спробувати, і що неодмінно захочеться повторити, бо тут гарантовані:

  • нові враження, адже тури в Карпати дуже різноманітні;
  • хороша компанія, в якій приємно переживати пригоди і створювати нові спогади;
  • драйв від активного відпочинку і відкриття своїх прихованих можливостей;
  • близькість неторканої природи, яка освіжає голову і заряджає ідеями, силами і позитивом.

Рафтинг по Черемошу

rafting_cheremosh_002

Якщо ти вже колись спробував рафтинг на Дністрі і хочеш інтенсивнішої програми, тоді сплав по Черемошу на Трійцю якраз для тебе. Це швидка течія, проходження порогів різної складності, занурення у гірську воду, ну і звісно, екстрім! Холодної води можна не боятися, адже на тобі буде гідрокостюм, призначення якого – захищати від переохолодження і гріти тіло навіть у мокрому стані. Крім цього, у комплект спорядження входить шолом, желет і досвідчений інструктор поряд J . Сплав по Черемошу – це цілком безпечно для підлітків та дорослих незалежно від статі і наявності попереднього досвіду рафтингу. Тож неодмінно запроси своїх близьких, адже спільне пережиття пригод зміцнює стосунки і дарує чудові спогади. А на додачу, отриманий досвід на Черемоші є необхідною і пропускною умовою для участі у походах в Грузію. Тож якщо ти ще про це не мріяв – можеш починати 😉

Походи в Карпати

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відпочинок в Карпатах на Зелені Свята не обмежується самим лише рафтингом, адже навкруги – горииии, які просто необхідно покорити. Із рафтинг-табору можна піднятись на полонину Кринта і відкрити для себе незабутній краєвид Чорногірського хребта, або ж, зазіхнувши на останній, здійснити справжній похід в Карпати і прогулятись вершинами хребта (однією із них є Говерла). Обирати між сплавом по Черемошу та походами в Карпати на Трійцю не обов’язково, оскільки серед турів в Карпати є такі, в яких переплетений рафтинг по гірській ріці та сходження на вершини.

Ціни на рафтинг

Тепер про вартість. Ціни на рафтинг на Трійцю 2015 зовсім трохи відрізняються від попереднього року, тож цілком підйомні для пересічного любителя активного відпочинку. Якщо ж не вдасться цього разу – плануй наперед, політика цін на рафтинг 2016 залишиться незмінно помірною.

 

Активний відпочинок в Карпатах – це те, що неодмінно має спробувати кожен, а свято Трійці – чудова для цього нагода. Зелені Свята – зелене світло для відпочинку в Карпатах!