Де катається лижний інструктор в Карпатах

Катання на лижах в Карпатах завжди було невід’ємною частиною зимового відпочинку в Україні. І не важливо чи це катання на гірських лижах чи похід в Карпати на лижах. І те і інше заняття має свою певну аудиторію, яка цим «хворіє».

Гірськолижний відпочинок

Останніми роками все більшої популярності набуває саме гірськолижний відпочинок. І це не дивно, адже катання на гірських лижах не вимагає від людини наявності досвіду зимових походів в Карпати, який потрібен для лижних походів. А крім того, за останній період в Україні розвинулось чимало гірськолижних курортів в Карпатах, які все частіше ваблять до себе потенційних відвідувачів.

Популярними серед зимових турів є тури в Карпати, які включають відпочинок на гірськолижних курортах. Катання на лижах є заняттям захоплюючим і цікавим. Недарма, людина, яка спробувала себе у цьому хоча б один раз, з нетерпінням чекає наступної можливості поїхати на лижі знову. Якщо ви хочете навчитись кататися на гірських лижах, то найкраще це робити з інструктором. Хороший фахівець значно зекономить ваш час, а також збереже ваше здоров’я.

Досвідчений інструктор постійно удосконалює свою техніку катання, відкриваючи для себе нові місця в Карпатах. Він, як ніхто інший, може розповісти про гірськолижні курорти, і порадити де краще кататись початківцям чи лижникам зі стажем.

Гірськолижні курорти в Карпатах. Де кататися?

2013-12-29 20-14-29_727

 

Найпопулярнішим та найбільшим курортом  України є гірськолижний курорт Буковель. За 13 років свого існування тут з’явилось 55 км підготовлених трас, 16 витягів та 56 трас різного рівня складності. Через своє хороше розташування та добре розвинуту інфраструктуру Буковель популярний не лише в Україні, а й за її межами. Багато людей віддають перевагу відпочинку на Новий рік саме тут.

Для тих хто шукає недорогий гірськолижний відпочинок, існує ряд інших курортів де можна покататися і відпочити. Це наприклад, Пилипець, що розташований у Міжгірському районі Закарпатської області. Тут є крісельний витяг та декілька бугельних. Траси знаходяться на схилах г. Гимба, що є частиною полонини Боржава. Вийшовши на вершину, можна помилуватись прекрасними краєвидами, а також спуститися до відомого в Карпатах водоспаду Шипіт, який зимою набуває особливого вигляду.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відпочинок на Різдво можна провести на гірськолижному курорті Драгобрат. Особливістю курорту є його розташування високо в горах, що дає можливість провести тут тривалий зимовий сезон, іноді аж до травня. Тут широкі можливості для катання як на трасах, так і поза їх межами. Крім того з вершини Стога, на схилах якого знаходиться частина витягів, відкривається чудовий вигляд на гірські масиви Свидовця, Чорногори та Горган. Тому фото із цієї частини Карпат, особливо взимку, виходять дуже гарні.

Варто також згадати про курортне селище Славське, яке не так давно було центром гірськолижного відпочинку в Україні. Тут є багато курортів, найпопулярніші з яких є: Тростян, Захар Беркут, Погар, Політехнік, Грабовець та інші.

Оскільки погода в Карпатах дуже мінлива і досить непередбачувана, то на деяких гірськолижних курортах, які знаходяться на відносно низьких висотах і не обладнанні системами штучного засніження, іноді бувають проблеми з наявністю снігу. Тому, плануючи свій відпочинок на одному із них, поцікавтесь станом трас там за кілька днів до виїзду.