Чому дівчата ходять в походи?

Серед усіх турів в Карпати важливе місце займають піші походи. Думаю, неважко здогадатись чому. Адже тільки пересуваючи на своїх двох, можна пройти місцями, до яких не дістатись ніякими іншими способами. Не менш істотною перевагою походів в гори є й те, що долаючи певний маршрут пішки, ви маєте змогу насолодитись природою, що оточує вас протягом походу, пропустити крізь себе шурхіт трави під ногами чи листя на деревах, споглядати незабутні пейзажі, що дарують Карпати.

Дівчата в походах

IMG_9981

Щоразу більше число людей прагне відчути це на власному досвіді, вирушаючи в похід по Карпатах. Найчастіше в горах можна зустріти чоловічі компанії. І це не дивно, адже це заняття вимагає від учасників володіти хорошою фізичною підготовкою та тягнути на собі нелегкий рюкзак із спорядженням. Проте, нерідко зустрічаються і дівчата серед учасників походів в Карпати. Бо ж любов до гір це явище, що не залежить від статевої приналежності.

Дівчата ходять в походи, тому що це весело і захоплююче і приносить моральне задоволення. Трекінг в Карпатах відкриває можливості для роздумів над речима, про які не встигаєш подумати вдома серед галасливого шуму буденних справ. А тут, в горах час, наче зупиняється і не потрібно кудись постійно бігти та поспішати, боячись чогось не встигнути. Тому не дивно, що все більше дівчат обирають походи в Карпати на вихідні, щоб відновити здатність до ефективної праці наступного робочого тижня.

133

Крім того поїздка в Карпати це чудова нагода гарно провести час в колі однодумців, людей що люблять походи так само як і вони самі. Дівчатам приємно та весело спілкуватись з хлопцями, що також полюбляють мандрувати. В наш час, коли інформаційні технології дійшли до високого рівня розвитку, все менше людей вдається до живого спілкування. А в пішому поході випадає чиненайкраща нагода обмінятись думками з іншими учасниками під час денних переходів або на вечірніх посиденьках біля вогнища.

Сімейний відпочинок в Карпатах

Літній відпочинок в Карпатах є також поширеним і серед сімей з дітьми. Вони обирають гори бо це корисно для здоров’я, а досвід перебування на природі є цікавим та пізнавальним для дітей. Сімейні походи в Карпати це чудова нагода провести незабутній відпочинок із своїми рідними, долаючи певні невеличкі труднощі разом. Найбільш улюбленим місцем походів в Карпати з дітьми є найвища точка України гора Говерла. Вихід на неї для багатьох є своєрідним випробуванням, що по особливому сприймається, коли здійснюється всією сім’єю.  Слід зазначити, що зимовий відпочинок в Карпатах також є популярним способом провести час в сімейному колі. Зокрема, все частіше святкують зустріч Нового року саме тут – в горах.

DSC07053

Як бачимо, піші походи в Карпати не є справою лише суто чоловічою. Багато дівчат також відважуються іти не лише в прості, але і в досить нелегкі походи. І що цікаво, серед них є і такі, що витривалістю не поступаються багатьом іншим учасникам чоловічої статі. Також все більше сімей обирають відпочинок серед мальовничих Карпатських гір. Ціни на походи є чиненайдешевшими серед інших турів в Карпати, а тому доступними для усіх бажаючих взяти в них участь.