Найкращі фото 2014 про рафтинг у Карпатах

Рафтинг в Карпатах – одне з найцікавіших занять для того, щоб активно відпочити після трудових буднів. Сплави на гірських річках завжди приносять задоволення, оскільки обіцяють екстремальні відчуття та непередбачуваність. Витоки цих річок знаходяться високо в горах, а тому, спадаючи, вони набирають велику швидкість, утворюючи на шляху багато різноманітних порогів та перекатів.

Найчастіше організовують тури по Черемошу, бо саме там найсприятливіші умови для організації рафтингу в Карпатах. На ділянці між Дзембронею та Красником Чорний Черемош робить багато вигинів, оминаючи круті гірські береги і утворюючи багато цікавих порогів для сплавів. Найчастіше організатори ставлять рафтинг табір в Дземброні, адже саме звідти традиційно починають сплави по Черемошу. Крім того, тут чудове місце, щоб відпочити та ближче ознайомитись з красою Карпат.

Поєднання карпатської природи із рафтингом притягує багатьох любителів фотозйомки, які приїздять сюди для того, щоб зробити тут унікальні світлини. Фото з рафтингу хотів би мати чи не кожен учасник сплаву на згадку про відпочинок, тому люди охоче вишукують хороші ракурси для майбутніх світлин. Кожного року назбирується велика кількість фото з рафтинг турів, найкращі з яких публікуються на різноманітних інтернет-сторінках.

Рафтинг тури по Черемошу цікаві ще й тим, що можуть включати в себе не лише безпосередньо сплави на ріці, але й одноденні чи дводенні походи в гори. Одним з таких, для прикладу, є сходження на Піп-Іван на Чорногорі. Маршрут починається із Дземброні, де, як правило, розміщуються рафтинг табори. Оскільки, найбільше сплавів по Черемошу проходить в квітні-травні, то піднімаючись на вершину Попа-Івана в цей період, ви неодмінно застанете засніжені вершини хребта. Саме тоді можна зробити чудові фото неймовірних карпатських краєвидів.

Більшість людей надають перевагу відпочинку на Черемоші на травневі вихідні. В цей час вода в гірських ріках є високою, а тому рафтинг в Карпатах є цікавішим та захоплюючим. Саме на травневі вихідні можна зняти найцікавіші кадри подолання перешкод і порогів Черемошу і отримати хороші фото зі сплавів на катамаранах. Також, досить поширеним є рафтинг на Великдень, особливо, якщо це свято припадає на другу половину квітня. В цей час погода в Карпатах, зазвичай, уже не така сувора, якою ще може бути, наприклад, в березні.