Хто частіше приїжджає на рафтинг в Карпати: хлопці чи дівчата?

Українські Карпати – унікальне місце для відпочинку від робочих буднів серед красивої природи. Багато людей планують свої вихідні або відпустку саме в горах. Одним з популярних і захоплюючих способів відпочинку є рафтинг в Карпатах. Це чудова нагода активно і з задоволенням провести час в колі друзів чи сім’ї серед прекрасних Карпатських гір.

Рафтинг в Карпатах

_DSC7671-1

Тури в Карпати, окрім багатьох інших включають рафтинг тури. Найчастіше це сплави по Черемошу, рідше рафтинг по Пруту та Білому Черемошу. Також деякі туристичні організації проводять рафтинг на Чорній Тисі, проте він не такий популярний, як рафтинг на Черемоші.

Тури на Черемош дуже популярні серед людей різного віку та професій. Сюди їдуть відпочивати студенти, офісні працівники, викладачі, підприємці, лікарі та люди інших видів діяльності. І хоча сплави на катамаранах чи байдарках по гірських річках заняття екстремальне, проте не сказав би, що представники чоловічої статі зустрічаються тут значно частіше, ніж жіночої. Однаково, як хлопці так і дівчата бажають отримати власну порцію адреналіну та випробувати свої сили, долаючи бурхливі пороги ріки.

_DSC7622

Туристичні організації проводячи сплави на Черемоші, зазвичай розгортають обабіч ріки свої рафтинг табори. Тут можна взяти на прокат одяг для сплаву, просушити мокрий одяг після сплаву, переночувати та поїсти в разі кількаденного перебування. Частіше всього відбуваються сплави на катамаранах і рафтах, адже у них поміщається велика кількість людей. Проте, при бажанні можна спробувати свої сили на байдарці чи каяку. Але варто пам’ятати, що сплави на каяках передбачені для досвідченіших туристів, що володіють технікою керування ними.

Сплави по Дністру

2014.08.08_16 Днестр 265

Окрім рафтингу в Карпатах популярним є також рафтинг на Дністрі. Сплави по Дністру більш спокійніші, адже ріка є рівнинною. Тут відсутні пороги, а швидкість течії значно повільніша. Сплави на байдарках по Дністру мають свої особливості і будуть приємними для тих, хто любить насолоджуватись відпочинком неспішно, балансуючи між статикою та надмірною квапливістю.

Рафтинг за кордоном

Для любителів відпочивати за кордоном і бажаючих сплавитись по річках, які протікають в інших країнах існують тури на рафтинг в Грузії чи Туреччині. В цих країнах це заняття ще більш захоплююче. Адже гірські ріки Грузії та Туреччини більш бурхливі та утворюють пороги, що є технічно складнішими для проходження, ніж, наприклад, в Українських Карпатах.

106

Як бачите, є широкий вибір для проведення рафтингу в Україні чи за кордоном. І щоб спробувати себе в цьому цікавому та захоплюючому занятті не потрібно прикладати надзвичайних зусиль. Варто лише замовити тур на рафтинг і налаштуватись на веселі пригоди . І найголовніше те, що неважливо хлопець ви чи дівчина, адже у всіх є однакова нагода отримати максимальне задоволення від сплаву на катамаранах.