Легкий рюкзак у дівчини – це секзим?

Жінки завжди боролись за гендерну рівність, право голосу і незалежність від чоловіків. Сучасний світ окупували дівчата у штанях, і нікого не дивує жінка-президент чи жінка-військова. Проте емансиповані жіночки,як і колись, потребують уваги і підтримки чоловіків, ділять домашню роботу на жіночу і чоловічу, люблять маленькі приємності у вигляді цукерок чи квітів. Але це у світі великого міста ми незалежні, стильні і водимо авто, а є місця, де ця незалежність нівелюється.

Ми звикли, що у гірських походах чоловіки, зазвичай, витриваліші і сильніші. Вони несуть важкі рюкзаки, розбивають табір, рубають дрова, полюють, а дівчата їх смачно годують. Але ж якщо вже говорити про рівноправ’я, то не вибірково. І в пішому гірському поході, і у велотурі безліч тендітних жінок дадуть фору чоловікам. Здорове збалансоване харчування та заняття спортом зробили нас міцнішими, загартованими, здатними боротися з негараздами. При потребі ми здатні витримати і труднощі і важку ношу, але ж так інколи хочеться відчувати себе тендітними і ніжними.

В туристичних походах група зазвичай складається з людей різної статі, і , залежно від довжини маршруту і кількості днів, з собою беруть певну кількість провізії і спорядження. В середньому вага наповненого рюкзака для дівчини складає 10-13 кг, для хлопця – 18-20 кг. Можна говорити, що це секзим, гендерна нерівність, або ж навпаки — в поході можна забути про постійну між статеву боротьбу і побути слабкою дівчиною поруч із надійними мужчинами. Бо ж, будьте певні, слабаки в гори не ходять. Якщо група виключно, або ж у своїй більшості, жіноча, то вага ділиться порівну. Важливо, що якісний фірмовий рюкзак полегшить завдання як і в лижному, так і в пішому поході. Не варто забувати про правила пакування продуктів та речей, а також про індивідуальне регулювання лямок та кріплень. У цій справі можна повністю покластися на досвідчену сильну стать.

Гадаю, що саме в горах чоловіки можуть відчути себе мужчинами, захисниками, тут зникають соціальні статуси і ранги. На лоні природи, живучи у наметі, кожен виконує своє первісне призначення – чоловік виступає провідником, захищає, розбиває табір, розводить багаття, а жінка готує їжу, піклується, дбає про здоров’я. І не важливо у кого важчий рюкзак, не важлива гендерна рівність, важлива гармонія людини і природи. Ну а секзим? Залишмо це слово феміністкам в урбанізованих мегаполісах.