Історія людини, яка ніколи не була в Карпатах

Гори Карпати – гірська система, що розташована на сході Центральної Європи і лежить на території кількох країн. Однією з цих країн є і наша держава Україна. Нам дуже пощастило, адже Українські Карпати для багатьох є чи не найкращим місцем активного відпочинку в Україні. Гори приваблюють своєю красою, природою, рослинним та тваринним світом і колоритом тамтешніх сіл та містечок.

Людині, котра ніколи не бувала в Карпатах буде досить важко зрозуміти сутність звичаїв та традицій, які пішли з цих країв. Адже багато з них вже давно стали складовою української культури в цілому. Крім того, лише побувавши в цих чудових горах, розумієш, яке надзвичайне місце нам подарувала природа. Потрапити туди зовсім просто, замовивши тур в Карпати.

Трекінг в Карпатах

DSC01298

Популярним є як літній відпочинок в Карпатах так і зимовий. Поїхати в гори можна в любий час року. Все залежить від того, як саме ви хочете провести тут час і чим займатись. Влітку поширеним є трекінг в Карпатах. Це дуже цікавий вид відпочинку, що передбачає вихід на одну або декілька вершин за один день або за кілька. Похід в Карпати це чудовий спосіб ближче пізнати гори, весь час перебуваючи безпосередньо на природі. Мандруючи гірськими хребтами, зверху відкривається чудовий краєвид на гірські масиви Карпат, які неможливо побачити перебуваючи внизу у підніжжя. Тому, якщо ви хотіли б піти у якийсь похід в Україні, то найбільш вдалим вибором, на мою думку, буде саме трекінг в Карпатах.

Зимовий відпочинок в Карпатах

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Взимку можна вибрати не менш цікаві тури в Карпати. Засніжені гірські хребти виглядають зовсім по-іншому в цю пору року. Багато людей їдуть сюди в пошуках снігу і нових вражень, і знаходять їх тут. Недарма таким популярним є святкування зустрічі Нового року в Карпатах. Тут діє ряд гірськолижних курортів і баз відпочинку, на яких можна покататися на лижах і просто гарно відпочити з друзями або всією сім’єю.

Рекреаційний потенціал Карпат

IMG_4466

Враховуючи величезні лісові покриття в Карпатах, тут дуже чисте і свіже повітря. Крім того, є багато джерел із цілющими мінеральними водами, які мають лікувальні та профілактичні властивості. Тому, на території Карпатських гір діє багато відпочинкових, оздоровчих і рекреаційних баз. Санаторії Карпат щорічно відвідує велика кількість людей. Відновившись тут, з новими запасами життєдайної енергії вони повертаються до своїх справ і з новими силами беруться до роботи.

Тому, якщо ви ще ні разу не були в Карпатах, то у вас є безліч способів відкрити їх для себе. Ціни на тури в Карпати є доступними для кожного, а все те, що чекає на вас там в горах варте вашої уваги. Як кажуть: «хто зволікає, той втрачає». Відкрийте для себе цей чарівний світ – гори Карпати, у який, побувавши раз, захочеться повертатися знову і знову.