Як змінилось моє життя після сплаву по Дністру

Рафтинг на Дністрі це чудова нагода активного відпочинку. Коли я вперше поїхав на сплав, то не сильно уявляв, що це таке. Проте, зараз абсолютно переконаний в тому, що це один з найкращих способів відпочинку в Україні. Поясню чому.

Переваги рафтингу на Дністрі

DSC_9821

По перше, Дністер – одна з найдовших річок, що протікає по території України. Тому, тут є багато чого цікавого, що не залишить байдужим нікого. Зокрема, це унікальний Дністровський каньйон, що простягається на 250 км вздовж ріки. Саме там люди, зазвичай, проводять свій відпочинок на Дністрі .

По друге, ціни на тури по Дністру доступні кожному, а тому достатньо лише вибрати, що саме підходить вам і замовити відповідний тур на Дністер. Необхідним спорядженням вас забезпечать організатори. Програма турів насичена і, окрім сплаву по Дністру на байдарках і катамаранах,  включає також  екскурсії цікавими місцями, що створила природа та людина.

dsc01626

По третє, сплав по річці Дністер це чудова нагода кілька днів насолоджуватись безпосереднім перебуванням серед мальовничої природи. Ніколи не забуду вечірні посиденьки біля вогнища, їжу, приготовану на дровах, що особливо смакує після активно проведеного дня та ранковий схід сонця і туман, що сідає прямісінько на ріку.

Що цікавого на сплаві по Дністру?

Погода на Дністрі буває різною. В теплу ясну погоду, коли світить сонце є чудова нагода покупатись в Дністрі. Ріка в основному мілка, тому для тих хто не дуже добре плаває хвилюватись причин не має. Проте, слід бути уважним, бо течія на місці не стоїть, і можна незчутись, опинившись за кілька хвилин там, де ви не чекали опинитись.

_DSC8257

Рафтинг на Дністрі дуже цікавий, зокрема й тим, що на шляху трапляється багато захоплюючих місць та природних об’єктів. Це, наприклад, травертинові печери, в яких у давнину жили монахи-відлюдники. Водоспади, що стікають струменями  води, які розбиваються на багато маленьких краплинок. Це схили каньйону, що нависають своєю крутизною над берегами ріки. Якщо вийти на один зі схилів, то можна охопити поглядом прекрасний краєвид на Дністер, який з висоти пташиного польоту нагадує гадюку, що звивається. Слід згадати і про колоритні села, що розташовані обабіч ріки, які також милують око всіх учасників сплаву по Дністру на байдарках і катамаранах.

Це далеко не повна картина того, що може чекати на вас під час сплаву по річці Дністер. Особисто в мене залишилось багато приємних спогадів та переживань після відпочинку на Дністрі. Можна багато перечитати цікавої інформації про цю чудову річку, проте, щоб відчути та пережити всі миттєвості, які вона приготувала для вас, потрібно самому відправитись туди. Це зробити зовсім не складно, адже зі всіх турів по Україні дуже популярними є саме тури на Дністер, які до того ж доступні для кожного.