Рафтинг в Карпатах на травневі свята

Щороку все більше і більше людей їздить відпочивати в Карпати. І це не дивно. Карпати вважаються молодими невисокими горами із негострими вершинами та відносно пологими схилами. Тим не менше, це великий масив, у якому є що побачити та відвідати. Карпати – унікальне місце із неповторною природою,  краєвидами, притаманними тільки їм, а також звичаями та традиціями, які неухильно бережуть місцеві мешканці.

Окрім традиційних автобусних екскурсій по цікавих місцях в Карпатах дедалі більш популярними стають тури, що стосуються активного відпочинку. Це походи в гори, рафтинг на гірських річках, велосипедні походи та інші. Кожен із цих видів відпочинку вимагає від учасників певних зусиль та знань. Проте для новачків і людей, що ні разу не пробували себе в чомусь подібному є чудова нагода взяти участь в будь-якому з них. Для цього потрібно звернутись до туристичних операторів, що займаються організацією активного відпочинку та замовити тур в Карпати.

Так склалось, що величезна кількість людей надає перевагу проводити травневі свята в Карпатах. Особливо популярним в ці дні є рафтинг в Карпатах. Це пов’язано із наявністю в гірських ріках високої води, що є наслідком танення снігу в горах,  який їх живить. Тому, саме в цей період весняний рафтинг на Черемоші є найцікавішим. Багато ділянок ріки, які є не сплавними в інший час року, в травні долаються без особливих перешкод. Крім того, пороги стають більш екстремальними, а швидкість течії значно більша, ніж, наприклад, влітку.

Є великий вибір турів в Карпати на травневі свята. Ви можете обрати вид відпочинку, який вам найбільше до вподоби. Також є можливість замовити тури тривалістю від одного дня до тижня і більше. Все залежить від вашого бажання та часу, який ви хотіли б провести в горах. Ціни на рафтинг 2015 року зросли несуттєво в порівнянні з попередніми роками. Замовивши тур на травневі свята 2015 року, вам забезпечать проживання в наметах, харчування згідно з програмою, спорядження для сплавів, досвідченого інструктора, захоплюючу програму та багато хороших і незабутніх вражень .

Відпочинок в Карпатах на травневі свята також популярний серед любителів піших походів. Варто зазначити, що це унікальний період в році, коли в горах уже тепліше, ніж взимку, проте, багато хребтів залишаються вкриті снігом. Це поєднання весняно-зимових краєвидів, що милують око кожного, хто знаходиться в цей період в горах, манить сюди багатьох романтиків та небайдужих до такої незвичайної краси. Походи в Карпати в травні являються також чудовою нагодою відкрити сезон літніх піших походів в гори.