Чи ходять в походи самотні хлопці

Для людей, які люблять подорожувати, відкривати для себе нові місця, приємно проводити час існує мільйон способів це все поєднати. На території нашої країни діє багато туристичних фірм, які готові запропонувати вам екскурсії по Україні та за кордоном. Цікавим та популярним являється відпочинок на Західній Україні, адже тут є місця, що приваблюють туристів з різних куточків нашої держави.

Одним з таких місць є Українські Карпати – гори, які щороку приймають у себе в гостях величезну кількість людей. Окрім краси самих гір та природи, яка їх оточує, тут також можна познайомитись із звичаями та традиціями місцевого населення, спостерігати незвичний колорит тамтешніх сіл та містечок. В Карпатах є ряд санаторіїв та баз відпочинку, адже там знаходиться велика кількість джерел з водою, що мають лікувальні властивості. Крім того, наявність великих лісових масивів, що вкривають гори, дає можливість насолоджуватись чистим повітрям, якого бракує нашим містам.

Піші походи в Карпати

Не менш важливим фактором, який притягує туристів в Карпати є  широкі можливості для активного відпочинку. Мабуть, найдоступніший спосіб ближче познайомитись з горами це піти в піший похід по Карпатах. Часто збираються суто чоловічі компанії, щоб пройти більш складнішими маршрктами, випробувати свої сили та витривалість, провести час в колі друзів. Часом це можуть бути і екстремальні походи з ризиком для здоров’я і, навіть, життя. В Карпатах вони можливі, зазвичай, взимку, коли суворі кліматичні умови вимагають від учасників певного досвіду і хорошого спеціального спорядження.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Часто в походи по Карпатам ходять саме самотні хлопці, адже там вони можуть завести нові цікаві знайомства чи поспілкуватися зі своїми однодумцями. У поході вдосталь часу, щоб обмінятися думками з іншими учасниками та весело і корисно провести час у компанії хороших людей.

Рафтинг в Карпатах

Подібні емоції переживають люди, що беруть участь у рафтингу в Карпатах. Там також можна зустріти нових друзів чи людей, які розділяють ваші захоплення. Не дивно, що під час рафтингу на Черемоші буває таке, що в спілкуванні з цілковито незнайомою людиною у вас може виникнути відчуття, ніби ви з нею уже давно знайомі.

_DSC5908

Туристичні оператори в Україні мають достатньо пропозицій відпочинку на природі, зокрема активного відпочинку. Це можуть бути короткі тури на вихідні, тури на Черемош, рафтинг на Дністрі, тури в Грузію, Туреччину, походи в Карпати чи на Кавказ, а для любителів гострих відчуттів, навіть, екстрім тури. Вибір більш, ніж достатній. Що цікаво, є й багато пропозицій сімейного відпочинку, що дозволяють мандрувати разом із своїми дітьми.