Сімейний відпочинок: в який тур поїхати з дітьми 10 років ?

Хорошим варіантом відпочинку сім’єю є відпочинок на Дністрі. Ця, одна з найдовших в Україні річок, протікає на південному заході України і впадає у чорне море. Дінстровський каньйон, який утворила річка на певному своєму відрізку, визнаний одним з семи природних чудес України. І недарма, адже тамтешня природа захоплює своєю красою, а навколишні села – притаманним тільки їм колоритом.

Сам каньйон простягається на 250 км від Нижніва до Хотина. Круті характерні його схили, багатий рослинний світ, захоплюючі краєвиди, рідкісні птахи навколо та багато чого іншого наповнить вас новими незабутніми враженнями від сплаву по Дністру.

IMG_3347

Туристичні фірми пропонують різноманітні тури по Дністру. В основному вони включають сплав рікою, екскурсії цікавими місцями та ночівлю в наметовому таборі. Такий варіант відпочинку чудово підходить для тих, хто хоче провести його разом з дітьми. Сплав по Дністру є хорошою нагодою відпочити всією сім’єю посеред природи та на мить забути про всі буденні клопоти.

Великою перевагою сплаву по Дністру є те, що рухаючись на плавзасобі по ріці, для людського ока відкриваються місця, до яких дуже важко або неможливо дістатися іншим чином. Тому це унікальна можливість побачити куточки, заховані від широкого загалу. Крім того, сплавляючись на катамарані або рафті ваші діти завжди знаходитимуться в полі зору поруч з вами. А уявіть, яким цікавим та пізнавальним буде для них все, що траплятиметься на шляху . Для цього їм не потрібно  багато ходити ногами, щоб оглянуте все навколо. Достатньо просто сидіти на катамарані та спостерігати за всім, що трапляється на шляху.

DSC01833

Оскільки, сплавляючись, усі речі знаходяться на плавзасобі, то можна дозволити взяти собі у подорож речі, які допоможуть у веселому та захоплюючому проведенні часу з дітьми під час стоянок. Це може бути, наприклад, бадмінтон, повітряний змій, інші забавки, що не займатимуть багато місця на катамарані.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Що може бути кращим сімейного відпочинку, проведеного в русі та ще й на свіжому повітрі серед природи? Тури по Дністру є саме тим, що потрібно вам, якщо ви шукаєте тури з дітьми. Вони розраховані як на людей, що хочуть відпочити лише у вихідні, так і для бажаючих провести на природі цілий тиждень. В любому випадку, який би варіант не підходив саме вам, спав по Дністру є чудовим способом відпочинку з дітьми. Вибираючи його, можна не хвилюватись про цікаве та корисне проведення часу, а бути на 100% впевненим у вдалому сімейному відпочинку на природі.