Ціни на сплави по Дністру

Активний відпочинок з кожним днем набирає все більшої популярності серед людей різних професій та видів діяльності. Приходить  усвідомлення того, що провести відпустку та гарно відпочити можна не лише на морі чи в екскурсійному турі в автобусі. Це можливо зробити на свіжому повітрі, серед природи, перебуваючи в постійному русі, долаючи невеличкі перешкоди та отримувати від усього цього багато вражень та позитивних емоцій.

Серед видів активного відпочинку таких як: походи в гори, вело походи, лижні походи, рафтинг на гірських річках, важливе місце посідають сплави по рівнинних ріках. Найпопулярнішими серед них є сплави по Дністру. Ця ріка є одною з найдовших в Україні і впадає в Дністровський лиман, що на Чорному морі. Найбільш захопливою ділянкою, по якій, власне, і проводяться сплави по Дністру є Дністровський каньйон, що простягається на 250 км від Нижніва до Хотина.

Рафтинг на Дністрі – чудова нагода провести вихідні разом зі своїми рідними чи друзями. Хороші ціни на сплави по Дністру роблять цей відпочинок доступним для кожного. Поєднання навколишніх краєвидів, помірних фізичних навантажень, вечірніх посиденьок біля вогнища, живого спілкування  з іншими учасниками сплаву дає можливість зняти стрес, що мав змогу накопичитись протягом робочих буднів. Сплави по Дністру на байдарці дають змогу відчути себе давніми мандрівниками першовідкривачами, які запливали туди, де до цього не ступала жодна людська нога.

Туристичні оператори пропонують доволі широкий вибір турів активного відпочинку, серед яких і тури на Дністер. Вони також поділяються на простіші, складніші, коротші, довші, одноденні чи багатоденні. Ціни на тури переважно включають прокат водного спорядження, роботу інструкторів, харчування, прокат наметів та загального спорядження і транспорт згідно з програмою. Це означає, що за доступною ціною для вас організують незабутній активний відпочинок з добре продуманою програмою. Вам потрібно лише насолоджуватись кожною миттю, яку приноситиме рафтин на Дністрі.

Найчастіше сплави по Дністру організовують влітку, коли сидячи на катамарані можна позасмагати чи поплавати в ріці. На місцях стоянок, якщо заздалегідь про це подбати, є можливість організувати рибалку на Дністрі. Дуже популярними є сплави на День Незалежності, День Конституції або на Зелені свята. Проте, за попередньою домовленістю, якщо їхати великою групою, можна домовитись за проведення рафтингу на Дністрі в будь-які зручні для вас дати.